За 24 українськими моряками в Туреччині стежили: дружини чоловіків розповіли подробиці затримання команди корабля

За 24 українськими моряками в Туреччині стежили: дружини чоловіків розповіли подробиці затримання команди корабля

Google

З корабля зняли контейнер, в якому правоохоронці знайшли наркотичні речовини.

176 кілограмів наркотиків, слідкування силовиків і арешт корабля. З чотирма українськими моряками, яких зняли з судна і відправили під варту турецькі правоохоронці, зараз немає зв'язку. 

Про це ТСН.ua повідомили дружини затриманих українських моряків.

За їхніми словами, 8 липня корабель MSC Capucine R прибув до порту міста Іскендерун. У той же день на борт піднялися правоохоронці та вказали їм на один з опломбованих контейнерів. Коли вантаж відкрили, виявилося, що всередині знаходиться 176 кілограмів наркотиків.

"Цей контейнер йшов з Бразилії, судно Capucine R було вже п'ятим за рахунком на шляху його проходження. Цей контейнер завантажили на нього в Валенсії. За словами поліції, сказаних старпому, вони відстежували цей контейнер протягом всього шляху його проходження", — розповіла нам одна з дружин затриманих моряків.

Вона також додала, що весь молодший склад команди в той же день забрали на допит. Пізніше вони повернулися на борт, а на допит забрали вже капітана і його помічників, які зараз перебувають під вартою. У всієї ж команди забрали мобільні телефони та паспорти, а на судно наклали арешт.

"За інформацією на 13 липня, на судно летіла заміна для капітана і всіх його помічників. А їх своєю чергою пред'явлено звинувачення, вони взяті під варту за підозрою в причетності до контрабанди наркотиків. Їм надано юриста страхової компанії, але за словами екіпажу, який спілкувався з цим юристом, він не справляє враження сильного професіонала", — підкреслила дружина ще одного моряка.

Згодом під варту взяли ы старшого помічника капітана. Зараз з членами команди немає жодного зв'язку, також нічого невідомо про її місцеперебування.

Нагадаємо, що на борту британського авіаносця спалах COVID-19: члени екіпажу були вакциновані. Захворіло понад сотню осіб.

Новини світу: у Туреччині затримали судно з українцями через підозру у контрабанді наркотиків

Новини світу: у Туреччині затримали судно з українцями через підозру у контрабанді наркотиків
Наступна публікація