Загострення на передовій: бойовики ведуть прицільний вогонь вдень і вночі

Дата публікації
Перегляди
1558
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Загострення на передовій: бойовики ведуть прицільний вогонь вдень і вночі

Росіяни відновили облаштування оборонних позицій

Російські військові разом з бойовиками укріплюють нові позиції поблизу Широкиного та Донецького аеропорту. Росіяни відновили облаштування оборонних позицій: про таку активність уже попередили спостережну місію ОБСЄ. Тим часом, біля Донецька все активнішими стають бойові дії. На ділянці від Авдіївки до Мар’їнки щовечора спалахують стрілецькі бої. А на околицях Пісків ледь не щодоби вибухають ворожі артилерійські боєприпаси.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Кожен вечір на передовій поблизу Донецька спалахами від обстрілів освітлюється ніч. Зранку теж трапляються геть неприродні звуки потужних вибухів.

Зазвичай, розповідають українські військові, ворожій артилерійській навалі  передує інтенсивний стрілецький обстріл. Цього разу свист першої міни почули серед суцільної тиші. «Напередодні була стрілецька підготовка, а тоді вже артилерійський обстріл, а був прямий артилерійський обстріл по нашим позиціям. Йшла і коректувальний вогонь заразом, били точно в ціль», - каже військовослужбовець ЗСУ «Скіф».

Вже вдень потужні вибухи лунали на фланзі, у сусідів. Ті таки, сусіди, зранку чули як ворожі міни летять просто над їхніми головами. «Стоїш на позиції, чуєш шум пакета над твоєю головою, проходить міна. Чуєш вибух у хлопців по позиції. Не знаєш, що далі чекати», - додає військовослужбовець ЗСУ “Єжик”.

Новини з фронту: бойовики облаштовують нові позиції поблизу українських точок

Новини з фронту: бойовики облаштовують нові позиції поблизу українських точок

Ранковий мінометний обстріл тривав понад годину. У підрозділі минулося без втрат. Осколками лише пошматувало укріплення та посікло дерева довкола. У самих Пісках, за цей тиждень, теж значно побільшало руїн. «За старої традиції у них активізація на свята йшла. А тут свято одне, а обстрілів більше», - розповідає військовий.  

Лише тривалих і потужних артилерійських обстрілів, за неповний тиждень, наші військові вже пережили три. Загалом на ділянці вибухнуло понад пів сотню важких мін та снарядів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1558
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація