Захисниці Маріуполя, ветеранки та військові знялися у пікантній фотосесії: подробиці (фото, відео)

Дата публікації
Перегляди
4116
Час на прочитання
3 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Захисниці Маріуполя, ветеранки та військові знялися у пікантній фотосесії: подробиці (фото, відео)

Софія Черепанова

Українські захисниці розповіли свої нелегкі історії життя.

Захисниці Маріуполя, колишні полонені, волонтерки та військовослужбовиці знялися в пікантній фотосесії. 12 жінок показали свою силу, примірявши на себе образи природних явищ і стихій - вогняної лави, громовиці, родючої землі, нестримного буревію, легкого повітря та стрімкої води.

Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Наталії Нагорної.

На фотосесію для календаря зібралися 12 дівчат, які символізують собою 12 стихій. Софія Черепанова - волонтерка, і цей проєкт теж заради волонтерства - найгарніші світлини фото стануть календарем.

Фотосесія

"Ця фотосесія, в ній беруть участь і військові, і волонтери, і ветеранки ЗСУ та НГУ. І мені здається, що вся ця фотосесія про те, щоб відкрити в нас усю ту красу, яку ми намагаємося останнім часом приховати", - каже Софія Черепанова.

Всі учасниці дуже різні. Яскраво руда в багряному полотні - Дзвінка Сіра.

"Я - громовиця. Грім посеред зими - це явище дуже рідкісне. І, до речі, нещодавно кілька тижнів люди ввечері могли чути громовицю", - каже Дзвенислава Сіра.

В родині Дзвінки воюють усі повнолітні, але найбільше переживань було за брата - боєць на псевдо "Хоробрий" воював на "Азовсталі" і майже рік перебував у полоні.

Дзвінка Сіра

"Це думка, з якою ти прокидаєшся і кожен твій прожитий день, як він там", - каже дівчина.

Блискучий образ на оголене тіло приміряла на себе Валерія Суботіна на псевдо "Нава", вона - лава на вулканінчому піску. "Нава" пройшла полон, перенесла тортури, пронесла через це особисте горе - втрату коханого Андрія. Після полону у неї вже була оголена фотосесія - в підвалі. Вона показувала ту емоцію, яку переживає поневолена ворогом людина. Але тепер її образ про міць.

"Я показую внутрішню силу, показую, що я не зламалася, і по факту росіяни, забравши в мене домівку, мої речі, вони лишили просто моє роздягнуте тіло, у мене не було речей, коли я повернулася з полону, але це нічого не означає, бо матеріальне - це ні про що", - каже захисниця Маріуполя Валерія Суботіна.

Фотосесія

Ветеранка Леся Мельниченко стала символом родючої землі. Вона усміхається на світлинах, але її історія нелегка. Вона потрапила в полон під час облоги Маріуполя, де пережила знущання росіян.

Леся Мельниченко

Військова лікарка 72-ї ОМБр "Чорних запорожців" Марина Верхогляд - дружина героя України Андрія Верхогляда, який загинув саме в тому місці, де вони колись познайомилися та покохали одне одного.

Марина Верхогляд

Зібрати разом дівчат та зробити проєкт придумала Анна Мурашенко. Реалізовують ідею разом із фотографинею Катериною Катренко.

"Це не про пристрасть, це не про сексуальність, вони відкривають тіло, оголюючи тіло, але трошки", - каже фотографиня.

Календар - на цей рік. Щойно буде виданий друком - піде у продаж і на розіграш різних аукціонів - усі кошти підуть на волонтерські справи.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Новини ТСН 12:00 за 22 січня 2024 року | Новини України

Нагадаємо, полковнику ЗСУ загрожує в'язниця за розкрадання державних коштів.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація