"Захворюваність зростає": Ляшко закликав збільшити темпи вакцинації

"Захворюваність зростає": Ляшко закликав збільшити темпи вакцинації

Фото: УНІАН

Міністр сказав, як можна перемогти пандемію.

Темпи вакцинації від коронавірусу потрібно збільшити щонайменше вдвічі. Про це заявив міністр охорони здоров'я під час робочої поїздки до Запоріжжя.

Про це йдеться у ТСН.Ранок 20 жовтня.

За словами Віктора Ляшка, минулого тижня щеплення зробили 762 тисячі людей. А країна при цьому спроможна задовольнити потребу у вакцинації  в два рази більше. Також Ляшко зауважив, як тільки  п'ять областей увійшли в "червону" зону, кількість щеплень там зросла на 100%. 

В центрах вакцинації в Херсонській, Запорізькій, Одеській, Дніпропетровській і Донецькій областях вже кілька днів шалені черги. 

У Запоріжжі напередодні відкрили ще три великі центри вакцинації. Там міністр  вкотре наголосив – перемогти пандемію можна лише за допомоги масових щеплень. 

“Зростає захворюваність, і ми бачимо, що іншого виходу, крім як робити щеплення, немає. Це єдиний варіант виходу з карантинних обмежень”, - сказав Віктор Ляшко.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Новини України: Ляшко заявив, що необхідно збільшити темпи вакцинації

Новини України: Ляшко заявив, що необхідно збільшити темпи вакцинації

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація