Залаштунки випуску ТСН до Дня Незалежності: Джамала плакала разом з усіма, а Лідія Таран встигла потренуватись

Залаштунки випуску ТСН до Дня Незалежності: Джамала плакала разом з усіма, а Лідія Таран встигла потренуватись

Автор
Вікторія КовцунВікторія Ковцун
Дата публікації
Перегляди
2697
Час на прочитання
3 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Залаштунки випуску ТСН до Дня Незалежності: Джамала плакала разом з усіма, а Лідія Таран встигла потренуватись

Цей випуск готували близько 200 людей впродовж пів року.

Грандіозним спецвипуском ТСН до 30-річчя  Незалежності України завершилася велика подорож команди країною. Загалом знімальна група об’їхала 24 обласних центри. Цей тур відзначили у Книзі рекордів України. Знімальні команди ТСН з усіма ведучими вивчали історії та життя українських регіонів, знайомились з людьми та разом з ними проводили ефіри. Святковий випуск вийшов з Києва, із Золотих воріт: глядачі побачили історії українців, що вразили усю країну. Це було і ток-шоу, і концерт. Подивитися ефір наживо прийшли сотні людей.

Кореспондентка ТСН Вікторія Ковцун зазирнула за лаштунки.

Перед ефіром сотню разів перевіряли техніку, аби не підвела та ховають її від ймовірного дощу. Цей випуск готували близько 200 людей впродовж пів року. Наживо у самому центрі столиці на Золотих воротах  та вдома перед екранами упродовж всього ефіру люди дивляться сюжети про шлях нашої держави та її трансформацію за ці три десятки років.

«Дуже багато сил, людей і взагалі ночей і днів було присвячено Дню Незалежності, щоб всі глядачі подивилися і зрозуміли, що ТСН дійсно вражає, наша Україна вражає, та історії, які ми розповідаємо, вражають», - зазначає головна інформаційна продюсерка ТСН Тетяна Білоус.

 «Окопний хірург» Олександр Данилюк зустрівся зі своїми пацієнтами - українськими військовими, яким на фронті врятував життя. «Не думав, що побратими з всієї країни прибули сюди, а я ще думав, чого не бачу їх на параді», - каже лікар.

Просто у прямому ефірі жінка познайомилась з чоловіком у чиїх грудях б’ється серце її сина. Ця історія не залишила байдужим нікого. У прямому ефірі  встигли і вдруге  здійснити мрію 8-річного Гліба, бути поліцейським.З ним ми познайомились 4 роки тому, хлопчик боровся з раком крові. Тоді Глібу вручили поліцейський жетон, покатали на мотоциклі та пошили однострій. Нині з нього хлопчик виріс, але про мрію бути копом не забув.

Вперше у відеореконструкції можна було роздивитись Десятинну церкву та Золоті ворота стародавніх часів. А ще наживо подивитись на унікальні історичні артефакти - оригінал Будапештського меморандуму та перший герб незалежної України.

Усі ці історії емоційно переплелися з піснями Дмитра Шурова, ТНМК, Джамали та Тіни Кароль. 

«Була неймовірна атмосфера і всі хто там за спиною , вони щасливі», - підсумовує після випуску Тіна Кароль.

Новини України: ефір ТСН на Золотих воротах – як готувалася команда

Новини України: ефір ТСН на Золотих воротах – як готувалася команда

«Я плакала тут з вами, дякую, що тут була справжня жива історія», - додає Джамала.

Провели святковий випуск  одразу три ведучі ТСН - Алла Мазур працювала зі сцени. «Я чесно плакала, коли готувалась до цього ефіру, у нас дуже багато героїв і нам варто більше про них знати», - каже ведуча.

Наталія Мосейчук була під час ефіру поруч з гостями. А Лідія Таран працювала то біля Золотих воріт, то на їхньому даху. «Нормально, мій фітнес тренер буде задоволений, що я не гаяла часу даремно», - жартує Ліда.

Кількасот людей, які зібралися подивитися на дійство наживо, залишились задоволені і не приховували емоцій.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2697
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація