Залиті домівки, повалені дерева, потрощені авто: як Одеса оговтується після нічного армагеддону

Залиті домівки, повалені дерева, потрощені авто: як Одеса оговтується після нічного армагеддону

Фото: facebook.com/DSNSODE

За 4 години в місті випало дві місячні норми опадів.

За лічені години в Одесі злива змила асфальт, знесла десятки кіосків і автівок, затопила будинки. З приватного сектору людей доводилось евакуйовувати.

Про це 22 липня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Страшне відео зафільмували в Аркадії – вода несе в море людину. Побачивши ці кадри, рятувальники взялися обстежувати акваторію. Вже під вечір мерія скупо повідомляє - чоловік живий і зараз у лікарні.

Одесі пощастило, що найпотужніший удар стихії прийшовся на ніч, коли більшість людей була вдома. Поодиноких перехожих, заскочених негодою на вулиці, просто збивало з ніг. Навіть автівки не встояли, кажуть їхні власники, блукаючи зранку затопленими автостоянками.

Вода йшла стіною і залила стоянку буквально за кілька хвилин, каже охоронець, якого негода заскочила в будці.

За 4 години - дві місячні норми опадів. Дерибасівська попливла. На Молдаванці злива повалила стіну будівлі морського університету – та впала просто на припарковані автівки - і розплющила їх.

Рятувальники всю ніч визволяли людей з водяних пасток.

Затоплені чотири десятки осель, і це лише за попередніми підрахунками. Подекуди рівень води в будинках був півтора метри. Люди, кажуть, були в паніці.

Зранку розгублені пожильці стоять біля хат – без речей та харчів. Про компенсації потерпілим влада поки мовчить.

Погода в Україні: нічний армагеддон в Одесі – злива змила асфальт та затопила будинки

Погода в Україні: нічний армагеддон в Одесі – злива змила асфальт та затопила будинки

Найбільший спальний район стихія відрізала від міста. Вирувала тут так - що перекинуло навіть "КАМАЗ". Водій дивом залишився неушкодженим. Сміливці, які пробували здолати водну перешкоду, зазнали невдачі. Пасажирів з маршрутки ризикового водія довелося витягати рятувальникам.

Потоки води накоїли лиха на набережній і змили з пляжів пісок. В міськраді запевняють – викидів каналізаційних стоків не було, але весь бруд з міських вулиць – змило в море.

Комунальники працювали весь день. Розпиляли майже сотню повалених дерев та врешті надвечір змогли запустити одну смугу в район, де живе майже чверть одеситів. 

Читайте також: