Замість новенького iPhone — цегла: у "Новій Пошті" розповіли, на яку суму жінку обдурили шахраї

Замість новенького iPhone — цегла: у "Новій Пошті" розповіли, на яку суму жінку обдурили шахраї

pixabay.com

Компанія повністю компенсувала завданий жінці збиток.

За цеглу, яку шахраї продали у вигляді новенького iPhone, мешканка Дніпра заплатила на "Новій пошті" понад 22 тисячі гривень.

Про це ТСН.ua повідомили в пресслужбі "Нової Пошти".

Довірливій місцевій мешканці, яка знайшла спритних продавців в одному з Телеграм-каналів, компанія відшкодувала вкрадені гроші.

"У випадку з дніпрянкою Марією, компанія повністю компенсувала втрати згідно з оголошеною вартістю відправлення, а це — 22 500 гривень плюс провізна плата", — відзначили в пресслужбі "НП".

Там також повідомили, що в компанія постійно відстежує шахрайські схеми і попереджає своїх клієнтів про можливі дії злочинців.

Водночас нечисті на руку громадяни постійно вдосконалюють свої злочинні схеми. Тому в "НП" радять не вестися на низькі ціни і купувати товар тільки у перевірених продавців.

“На жаль, шахраї постійно вдосконалюють старі способи шахрайства та вигадують нові. Аби не стати жертвою схеми, ми радимо клієнтам обов’язково обирати надійних та перевірених продавців для здійснення покупок, а також перевіряти вміст посилок, які вам надходять”, — акцентували в "Новій Пошті".

Однак якщо ви вже стали жертвою шахраїв, потрібно оперативно звертатися до правоохоронців.

Нагадаємо, що щорічно українці втрачають від 1 до 3 млрд гривень на контент-послуги, але багато хто спочатку навіть не знає, що якась послуга для них під'єднана. 

Хотіла купити цуценя, а натрапила на шахраїв: як розпізнати обман в Інтернеті

Хотіла купити цуценя, а натрапила на шахраїв: як розпізнати обман в Інтернеті
Наступна публікація