Затримання українок у Дубаї: поліція заарештувала росіянина, який фільмував голих моделей

Затримання українок у Дубаї: поліція заарештувала росіянина, який фільмував голих моделей

Для фотознімання дівчата вишикувалися на балконі хмарочосу в районі Dubai Marina, де опинилися під прицілом не лише своєї камери.

Світом розходиться скандальна історія голого знімання в Дубаї. Там затримали чотири десятки людей, серед яких 11 українських моделей. Вони зголосилися зніматися ню, але їх помітив росіянин із сусіднього балкона - зафільмував на телефон і виклав у Мережу. Місцева поліція заарештувала всіх - і компанію, що знімалася, і сусіда-папараці. 

Що далі - у матеріалі ТСН.19:30

Імена і обличчя українських моделей розходяться світовими таблоїдами. Одну за одною дівчат знаходять у соціальних мережах - бо ті не приховували ані облич, ані подруг. Їх записи досі відкриті. Приватна подорож вийшла на світові екрани через знімання. За версією російських ЗМІ, автор ролика - росіянин Олексій Концов, його теж заарештували, бо така поведінка в Дубаї поза законом. За ґратами опинилася і вся знімальна група - 40 людей. Серед них, за повідомленнями українського МЗС, - 11 українок.

Курортний Дубай набагато ліберальніший за низку інших арабських країн, однак поліція там суворо стежить за дотриманням норм шаріату. За оголене знімання, яке в Дубаї кваліфікують як "порушення норм моральної етики та поширення в соцмережах фото і відеоматеріалів непристойного характеру" дівчатам могло загрожувати до 6 місяців за ґратами. У слідчому ізоляторі їх провідав український консул: каже, що умови утримання наших громадянок нормальні, вони забезпечені їжею та медичним наглядом.

Речник МЗС Олег Ніколенко повідомив ТСН, що ймовірніше за все, після сплати штрафу близько 1300 доларів дівчат найближчими днями депортують з країни. 

Новини світу: поліція заарештувала росіянина, який з сусіднього балкона фільмував голих моделей

Новини світу: поліція заарештувала росіянина, який з сусіднього балкона фільмував голих моделей

Нагадаємо, що подруга українки, яку затримали за оголену фотосесію в Дубаї, виправдала дівчину. Також українки нібито не отримували за фотосесію грошей.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація