Жителі столичної багатоповерхівки залишились без світла і води через прорив в одній з квартир

Жителі столичної багатоповерхівки залишились без світла і води через прорив в одній з квартир

Власники квартири, що затоплює, не виходять на зв'язок.

Без світла і води вже кілька днів живуть мешканці однієї зі столичних багатоповерхівок. Усе через прорив труби в горішній квартирі. Витік стався на 9 поверсі, коли господарів вдома не було. Через це зупинити підтоплення комунальникам вдалося не одразу. Затопило квартири аж до першого поверху.

Що робити, коли топлять сусіди, і хто компенсуватиме збитки - у матеріалі ТСН.19:30.

Серед ночі в столичній багатоповерхівці прорвало труби. В квартирі на останньому поверсі. Щоб зупинити воду - аварійники перекрили весь стояк. Відтоді минуло два дні. Квартира пенсіонерки Ганни Михайлівни – просто під епіцентром прориву. Жінці 82 роки. Відколи залило, вже третій день живе без світла і води.

Люди гуртом намагаються зрозуміти, хто відшкодовуватиме збитки. Сусіди з квартири, де стався прорив, досі не з'явилися, слухавки – не беруть. Комунальники ж відхрещуються. А результати обстеження та виявлення причин аварії можливо надати лише після появи власників квартири.

До того – воду у під'їзд не подаватимуть. Світло обіцяють увімкнути, коли висохнуть стіни. Кілька днів без світла і води ще більше обурюють мешканців. Зі "зниклими" сусідами готові судитися. 

"Якщо це сталося з провини сусіда, наприклад, не перекрив воду, стався потоп – то винна особа ваш сусід. В будь-якому випадку робите фото і відеофіксацію того, що сталося. Складається це все у акті, підписується він свідками. Далі - або мирно домовлятися, або іти до суду", - каже адвокат.

Новини України: жителі столичної багатоповерхівки лишились без світла й води через порив в одній із квартир

Новини України: жителі столичної багатоповерхівки лишились без світла й води через порив в одній із квартир

Нагадаємо, у Чернівцях після потужної зливи затопило автостанцію та дороги. Місцеві жителі у коментарях жартують, що "Чернівці перетворились на Венецію".

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація