Життя у США та повернення на Батьківщину: перша олімпійська чемпіонка України дала ексклюзивне інтерв'ю ТСН

Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Життя у США та повернення на Батьківщину: перша олімпійська чемпіонка України дала ексклюзивне інтерв'ю ТСН

instagram.com/oksanabaiul

Оксана Баюл дуже давно не спілкувалася з українськими журналістами і 10 років не була в Україні.

Оксана Баюл стала сенсацією 1994-го року. Лише за два з половиною роки після здобуття Україною незалежності, спортсменка стала першою олімпійською чемпіонкою, на честь якої в норвезькому Ліллегаммері лунав український гімн та піднімався синьо-жовтий прапор.

Журналістка ТСН Марічка Падалко зв'язалася з чемпіонкою, що багато років живе у США, і записала з нею ексклюзивне інтерв'ю. Про позов до держави Україна, війну з Росією та п'ятирічну доньку Софію, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Історія дівчини, тато якої покинув родину, коли вона була маленькою, мама померла від раку і яка в 13 років зосталася сама, стала сюжетом голлівудського фільму.

Нині Оксані 43 роки. Вона вже давно живе в Сполучених Штатах. Щаслива в шлюбі з американським бізнесменом Карло Фаріною.

Спортсменка має 5-річну доньку Софію. Далеко позаду скандали, коли вона потрапила напідпитку в ДТП і лікування від алкозалежності. Її Instagram рясніє світлинами й відео маленької Софії, з якою щодня вони разом проводять час на ковзанці.

Оксана дуже давно не спілкувалася з українськими журналістами і 10 років не була в Україні. У неї досі є український паспорт.

Перша в історії незалежної України олімпійська чемпіонка Оксана Баюл дала ексклюзивне інтерв'ю ТСН

Перша в історії незалежної України олімпійська чемпіонка Оксана Баюл дала ексклюзивне інтерв'ю ТСН

Хоча як сама вона каже, її стосунки з Батьківщиною небезхмарні. Їй складно про це говорити і більш красномовний її чоловік. Згадує про те, що країна так і не віддячила дружині за перше олімпійське золото. Їхня родина програла позов, загальною сумою в 50 мільйонів доларів до колишніх промоутерів, тренерів, які привезли Оксану в Америку, а також і до держави Україна.

Святкуючи перемогу в суді, торік міністр юстиції Денис Малюська у своєму пості називав Оксану "упалим ідолом".

Спортсменка так і не отримала призові за олімпійську перемогу.

Але Оксана готова до перезавантаження стосунків із рідною країною, про яку ніколи не забуває. Вона відкрито підтримала Майдан, і на відміну від багатьох українських спортсменів ніколи не боялася називати події на сході України війною з Росією. І не боялася відкрито про це говорити на американському телебаченні ще 2014-го року.

Оксана і Карло чекають, що українські чиновники все ж таки зроблять перший крок на зустріч. 30-та річниця Незалежності України могла би стати пречудовим приводом для запрошення до країни її першої олімпійської чемпіонки. На схожі врочистості Оксану не кликали дуже давно.

Раніше українська чемпіонка Баюл назвала умову для свого повернення до України.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація