Журналістів пригощали круасанами, а охорона на подіумі роззувалась: що з пресконферненції Зеленського не транслювали

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Журналістів пригощали круасанами, а охорона на подіумі роззувалась: що з пресконферненції Зеленського не транслювали

Знімати маску можна було лише, щоб поставити питання. 

Зустріч президента з журналістами відбулася на Державному підприємстві "Антонов". У одному з авіаційних ангарів, на тлі літаків.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Вільна на проїзд вулиця Туполєва, біля ДП "Антонов", і всього кілька авто патрульної поліції. Тож якби не величезна черга із представників ЗМІ, то тут нічого б не нагадувало про те, що тут невдовзі з'явиться президент.

Охорони гаранта не видно, звичних рамок металопошуку жодної. На вхід пресу починають впускати за півтори години. Перед початком пресконференції пікет. «Ми будемо дуже вдячні, якщо журналісти задаватимуть Володимиру Зеленському тільки гострі, незручні запитання...», - вимагають люди.

Кортеж президента заїжджає іншими воротами, десь далі, кажуть охоронці підприємства.

Вперше за роки Незалежності "Антонов" отримав державне замовлення, ще й для армії. Президента очікують тут, його місце на невисокій платформі, яку до слова охорона навіть боїться помарати, тож перед тим як докласти дещо на стіл, роззувається.

Новини України: ТСН показала ексклюзивні кадри із пресконференції Зеленського

Новини України: ТСН показала ексклюзивні кадри із пресконференції Зеленського

Доки всі очікують на початок, мають можливість пригоститися водою, компотами, круасаном та пряниками. Все охайно розставлено, із дотриманням карантинних обмежень. Це відображено і у розсадці журналістів, враховано соціальну дистанцію. Знімати маску можна лише, щоб поставити запитання. 

В залі присутні близько 50 представників засобів масової інформації, хоча в офісі президента кажуть, заявок було значно більше, але через карантинні обмеження вирішили, що буде так.

Позаторішній рекорд зі спілкування з пресою - 14-годинний марафон - Зеленський не повторював. Відповідав на запитання впродовж трьох годин.

Наступна публікація