Зникло 11 млн грн: правоохоронці прийшли з обшуками до керівництва АРМА

Дата публікації
Перегляди
2821
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зникло 11 млн грн: правоохоронці прийшли з обшуками до керівництва АРМА

Слідчі СБУ та ДБР проводили обшуки в центральному офісі агентства та в квартирах керівників структури.

Із фондів Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), зникли одинадцять мільйонів гривень.

Про це 1 квітня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тож сьогодні слідчі СБУ та ДБР проводили обшуки в центральному офісі агентства та в квартирах керівників структури. Рік тому ці гроші були заарештовані поліцією як так званий "общак" злодія в законі. Згодом вони перетворились у речовий доказ у справі про вбивство, і після низки процесуальних дій їх передали власне у Агентство з розшуку та менеджменту активів.

Новини України: із фондів АРМА зникло 11 мільйонів гривень

Новини України: із фондів АРМА зникло 11 мільйонів гривень

Там вони мали зберігатись, але в грудні минулого року їх перерахували громадянину Ігорю Королю. Він назвався компаньйоном власника банківської скриньки, звідки ці гроші вилучили. Потім з’ясувалося, що цей чоловік підробив ухвалу Печерського суду, за якою і отримав гроші.

Тим часом, у АРМА зазначили, що перевірити судову ухвалу можливості не мали і віддаючи гроші — діяли по закону. Джерела ТСН в СБУ підтвердили фабулу злочину, щодо яких проводились обшуки і зазначили, що ведуть ще кілька розслідувань, які стосуються дій посадовців АРМА. Зокрема — щодо конфіскованого майна Віктора Януковича та інших високопосадовців.

"АРМА повністю співпрацює з представниками правоохоронних органів, надаючи всі необхідні оригінали документів", — запевнив керівник пресслужби Агенства Павло Бульдович.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Перезавантаження ДБР
Дата публікації
Перегляди
2821
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація