Знищення цілей на великих відстанях: у ВМС розповіли, коли флот отримає ракетну зброю

Дата публікації
Перегляди
2004
Знищення цілей на великих відстанях: у ВМС розповіли, коли флот отримає ракетну зброю

Facebook/ВМС ЗС України

Уже в цьому році військо отримає ракетний комплекс берегового базування, який дозволяє знищувати надводні цілі на відстані більше 200-т кілометрів.

Командувач Військово-морських сил України Олексій Неїжпапа розповів, коли український флот отримає ракетну зброю морського базування.

Про це він повідомив в ексклюзивному коментарі ТСН.ua.

"Вінстон Черчилль говорив таку суттєву річ, яка дасть відповідь на це: "Щоб побудувати сучасний флот, потрібно 1) гроші, 2) люди, 3) час. Звичайно, уже минуло майже шість років. Ми — країна з конфліктом і нам дуже важко отримувати передові технології з інших країн. Але у нас є і успіхи", — пояснив Неїжпапа.

Командувач ВМС нагадав, що минулого року наказом міністра оборони до озброєння ВМС був включений ракетний комплекс "Нептун".

"Наразі є рішення щодо випробування на морській платформі. Це не робиться дуже швидко. Є перемовини з нашими партнерами щодо надання відповідної зброї", — додав він.

За словами командувача ВМС, через два роки мінімум на морських платформах буде ракетна зброя, здатна знищувати надводні цілі на великих відстанях.

Також українське військо уже в цьому році отримає ракетний комплекс берегового базування, який дозволяє знищувати надводні цілі на відстані більше 200-т кілометрів. Крім того, у цьому році ВМС безпілотний літальний комплекс Bayraktar.

"Ми розглядаємо ракетну зброю, як стримуючий фактор. Ракетна зброя, я маю на увазі крилаті ракети, має бути не тільки на березі, але й на морській та авіаційній платформах. Тоді вона буде більш ефективна", — підсумував Неїжпапа.

Нагадаємо, що у Чорному морі відбулися спільні навчання США та України. Кораблі РФ кружляли поряд і навмисно створювали перешкоди.

Адмірал ВМС ЗСУ прокоментував ситуацію з американськими кораблями НАТО

Адмірал ВМС ЗСУ прокоментував ситуацію з американськими кораблями НАТО

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.