Зорепад олімпійських медалей: українські спортсмени повертаються додому із Токіо

Зорепад олімпійських медалей: українські спортсмени повертаються додому із Токіо

Фото: facebook.com/zhanbeleniuk

Першим прилітає до Києва - плавець Михайло Романчук.

Золота олімпійська медаль Токіо - вже в Україні. Її привіз додому чемпіон із греко-римської боротьби і народний депутат Жан Беленюк. Повернувся він разом з іншими призерами Олімпійських ігор.

Про те, як їх зустрічали - 6 серпня йдеться в сюжеты ТСН.19:30.

Зорепад олімпійських медалей на українську землю. Золото, два срібла і бронза. Наші спортсмени повертаються додому із Токіо.

Ніч. Першим прилітає до Києва - плавець Михайло Романчук. Із Олімпіади привіз срібло і бронзу. Першою до нього кидається маленька сестричка.

Медаліста зустрічає уся родина. Дарують Михайлові банку меду. А дружина спортсмена - легкоатлетка Марина Бех-Романчук - поправляє на чоловікові медалі. Вони на Олімпіаді виступали разом. І вболівали один за одного. Та коли Михайло говорить про підтримку дружини - розчулюється.

Завтра у призера - день народження, потім маленька пауза і знову тренування.

"Такі результати навпаки мотивують працювати ще краще і хочеться прославляти свою країну", - зазначив він.

Вже з медалями на грудях - виходять борці греко-римського стилю. Олімпійський чемпіон Жан Беленюк та срібний призер Парвіз Насібов.

"Задоволений результатом, бо до цієї медалі я йшов дуже довго, 21 рік", - говорить Беленюк.

"Я щасливий, у мене поки - як ніби десь літаю, я щасливий, спасибі величезне всім. Ось медаль, це того варте", - зізнається Насібов.

Хлопці втомлені перельотом. Але дуже дякують українцям за підтримку. Жан Беленюк окремо дякує своєму наставникові - олімпійському чемпіонові з греко-римської боротьби 1960-го року Іванові Богдану. Він не дожив до олімпійського тріумфу Беленюка.

"Змалечку мене виховував і вірив в те, що я стану олімпійським чемпіоном – я хочу присвятити цю медаль йому", - говорить він.

Змагання були складними, каже Беленюк, давалася взнаки травма. Але він здійснив свою мрію - золото Олімпіади. І виконав у Токіо ще одну обіцянку.

Новини України: олімпійці повернулися додому із золотом

Новини України: олімпійці повернулися додому із золотом

"Всім обіцяв, що, якщо я виграю Олімпійські ігри - станцюю гопак", - зізнався чемпіон.

Жан в аеропорту роздавав інтерв'ю та робив селфі із усіма охочими. І весь цей час його мама чекала на зустріч із сином. І нарешті.

Вони довго обіймаються. Тепер - час додому. Жан Беленюк бере паузу у кар'єрі. Але гучних заяв, що іде зі спорту - сьогодні не зробив. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація