12 учасників Київського напівмарафону після фінішу потрапили до лікарні, у тому числі діти

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Спортсмени травмувалися і втрачали свідомість, один з учасників помер.

16 учасників міжнародного Київського напівмарафону-2015 звернулися до лікарів за допомогу, один з них помер.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я КДМА.

Найчастіші причини звернень – травми та втрата свідомості. Серед тих, хто потребував допомоги медиків, троє отримали її на місці. 12 учасників напівмарафону (в тому числі 3 дітей) госпіталізовано.

Помер один зі спортсменів, який біг дистанцію 21,0975 км. Після фінішу йому стало зле і життя чоловіка не вдалося врятувати. Організатори напівмарафону переконують, що учасник, який загинув, оперативно отримав першу медичну допомогу. На момент першого контакту з медичними працівниками він знаходився при тямі.

На сторінці заходу у Facebook зазначається, що у "марафонському містечку" на Контрактовій площі працювало дев'ять карет швидкої допомоги, більше 10 працівників "Червоного Хреста" та працівники бригад "МоtоHelp".

"Учасник був допущений до змагань лікарем приватної клініки. Оригінал довідки був переданий організаційному комітету "Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015", на підставі чого і відбулася видача стартового номеру – допуску до змагання", - йдеться у заяві організаторів.

Загалом учасниками Київського напівмарафону-2015 стали більше 6 тисяч осіб з різних країн віком від 4 місяців до 78 років. За попередніми даними, на дистанції 21,0975 км перемогу здобув киянин Юрій Росюк. Друге і третє місця також зайняли кияни.

Нагадаємо, у Київському напівмарафоні пробіглася команда європейських політиків.

Наступна публікація