До колекції увійшли понад 40 вбрань.

У Петровському палаці у Москві відбувся модельний показ колекції одягу, яку створила 18-річна донька глави Чечні Рамзана Кадирова — Айшат Кадирова. 

Показ відбувся в рамках Mercedes Benz Fashion Week Russia. Про це повідомляє Reuters.

У колекції представлений одяг із розкішних тканин, який відповідає нормам традиційного вбрання жінок у Чечні і який відкриває лише обличчя і долоні. До неї увійшли 45 вечірніх суконь.

На один із перших показів Айшат Кадирової відвідали представники московського бомонду, чеченської еліти та представники з країн Середнього Сходу.

Відзначимо, батько Айшат Кадирової, Рамзан Кадиров, колишній сепаратист, став свого часу прокремлівським лідером Чечні. Групи із захисту прав людини звинувачують його у жорстких переслідуваннях супротивників, що Кадиров, своєю чергою, заперечує.

Згідно з заявами нью-йоркських правозахисників, чеченська влада змушує жінок ховати їхнє волосся у публічних місцях та ігнорує утиски жінок, які одягнуті "неналежним" чином.

Дружина Кадирова, Медні, кілька років тому заснувала будинок моди під назвою Firdaws. Відтоді донька Кадирових Айшат взялася за підприємництво у світі моди.

Нагадаємо, в середині вересня 2016 року Рамзан Кадиров дав у грозненському палаці прийом до Дня чеченської жінки у неділю. На святкування Кадиров з'явився зі списом і мечем, а також в обладунках. Відео з урочистостей очільник Чечні опублікував на своїй сторінці в Instagram.

ВідеоНедитячі розваги: навіщо лідер Чечні Кадиров влаштовує бої без правил із своїми малолітніми дітьми

Залиште свій коментар