Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росіянка захоплюється ножовим боєм та позує з комуністичною символікою. 

22-річна росіянка Марія Коледа, яку напередодні затримали в Україні через здійснення диверсійної діяльності на півдні та сході країни, у соціальних мережах не приховує інформацію про себе.

Як вказала дівчина на своїй сторінці у соцмережі "ВКонтакте", за свою "кар'єру" вона встигла закінчити школу МНС, отримати 4 медалі від КПРФ "за активну діяльність", брала участь у 14 передвиборчих кампаніях, є активісткою Московського Добровольчого Руху та є членом Президії Російської профспілки студентів.

У якості інтересів у своєму профілі шпигунка вказала наступне: "політика, прес-служба, блоги, вибори, виборні технології, політичні технології, PR, екстремальна журналістика, аналітика .... Стрибати з парашутом, лазити по печерах, гори, бокс, рукопашка, ножовий бій, автостоп... Бунтар".


Крім того, як видно з переліку місць роботи дівчини, вона нібито встигла попрацювати у Комуністичній партії "перевіряльником пікетів" та "фахівцем з соціальних медіа" у Держдумі.

У соцмережах Коледа хизується фото у камуфляжі, зі зброєю, комуністичною символікою, а також іноді позує у екстремально коротких сукнях.

А з 4 квітня на її сторінці з'являються фото з України: з Майдану в Києві та проросійського мітингу під ОДА в Миколаєві. У підписах під фото диверсантка активно підтримує українських сепаратистів. 

"Миколаївці! Не впадайте у відчай! Так, сьогодні винесли вас, зім'яли наметове містечко майдануті, багато поранених і постраждалих... Не турбуйтеся! Все ще попереду, адже життя триває!" - написала вона. 

Нагадаємо, напередодні СБУ затримала диверсанта з Херсонщини, який працював на російську розвідку.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції