Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Шоумен віддав голос за "дуже достойну та гідну людину".

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський разом зі своєю дружиною проголосував на одній із виборчих дільниць Києва. 

Він прийшов на вибори в хорошому настрої і багато жартував. Він встиг відповісти на запитання українських та закордонних журналістів. Зокрема, заявив, що планує у разі перемоги насамперед відвідати регіони, а тоді буде визначатися з першим закордонним візитом.

За словами Зеленського, в Україні - демократія, про що свідчить велика кількість кандидатів.

31 березня ТСН проведе 7-годинний марафон, який розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих. Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції