Біля перекритого шляхопроводу на Шулявці в Києві розпочинають утворюватися затори

Дата публікації

Частина шляхопроводу обвалилася і рух ним повністю закрили.

Напередодні, 27 лютого, близько о пів на дев'яту вечора в Києві облавився міст на Шулявці – це одна з важливих столичних транспортних розв'язок. Відвалилося близько 30 метрів перил та частини шляхопроводу. Рух перекрили і не відновлять, доки не буде зроблена експертиза, а вона може тривати понад добу. 

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Конструкції шляхопроводу сильно пошкодили кілька великих пожеж під ним на колишньому ринку секонд-хенду. Перша сталася 10 років тому, остання - навесні 2012-го. Після того ринок звідти прибрали. Втім, капітальний ремонт постійно відкладали через брак грошей - шляхопровід тримався на тимчасових металевих опорах.

Півтора року тому в КМДА показали, як має відбутися реконструкція цього шляхопроводу. Проте план залишися поки невтіленим у життя.

Зранку рух в районі аварії на Шулявці обмежено. Автомобілі не пускають на шляхопровід з проспекту Перемоги. Вулиця Гетьмана в цьому районі перекрита в обидві сторони. Також закриті найближчі до шляхопроводу вулиці Янгеля та Гарматна - звернути на них з проспекту Перемоги нині неможливо.

Змінено кілька маршрутів громадського транспорту - маршрут більшості тролейбусів подовжили, вони курсуватимуть до Індустріального шляхопроводу. Швидкісний трамвай їздитиме частіше, обіцяють у "Київпастрансі".

Сервіс "Яндекс. Пробки" вже фіксує значне скупчення автомобілів на об'їзних дорогах у районі Шулявки.

Яндекс

КМДА

Кличко звинуватив МАФи у обвалі Шулявського шляхопроводу

Кличко звинуватив МАФи у обвалі Шулявського шляхопроводу

Рух Шулявським шляхопроводом можуть відновити вже сьогодні

Рух Шулявським шляхопроводом можуть відновити вже сьогодні

Наступна публікація