"Армагедон" у Станиці Луганській: бойовики зруйнували більше 10 хат, немає світла, води та опалення

Дата публікації

Обстріли райцентру тривають другий день поспіль.

Уже другий день поспіль бойовики обстрілюють Станицю Луганську, що в Луганській області. Зруйнували більше десяти будинків.

"У Станиці Луганській протягом другої доби не вщухають артилерійські обстріли та перестрілки, які періодично переростають у ближні бої. За минулу ніч бойовики "ЛНР" неодноразово обстрілювали районний центр із артилерії, мінометів та "Градів", внаслідок чого на кількох вулицях у центральній частині зруйновані більше десятка житлових будинків. Крім того, внаслідок прямих потраплянь снарядів зайнялися Будинок культури та дитячий садок. Ні світла, ні центральної води й теплозабезпечення в Станиці зараз немає", - зазначив голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль, якого цитує його прес-служба.

Станом на сьогоднішній обід є інформація про одного пораненого мирного мешканця. Однак представники місцевої влади ще не проводили подвірні обходи й огляди зруйнованого житла, бо в райцентрі поки небезпечно.

Перестрілки із застосуванням автоматів, крупнокаліберних кулеметів та гранатометів у Станиці Луганській тривали і годину тому (станом на 14:30).

Під інтенсивні обстріли з артилерії потрапило також село Валуйське, що біля райцентру. Вибуховими хвилями та осколками тут пошкоджені кілька житлових будинків, інформація про постраждалих з'ясовується.

"Режим тиші бойовиками так званої "ЛНР", як і раніше, не дотримується. Навпаки — після різдвяних свят їхня агресія проти населених пунктів із мирними мешканцями щодня зростає", - ідеться в повідомлені.

Тим часом у РНБО зазначають, що сьогодні на Донбасі бойовики зменшили кількість обстрілів, а вчителі Луганщини вийшли на "голодні бунти".

Наступна публікація