Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зустріч очільників країн відбудеться за кілька хвилин.

Президент США Дональд Трамп та лідер КНДР Кім Чен Ин вирушили на місце зустрічі на острові Сентоса у готелі Capella.

Їх супроводжували величезні кортежі із автомобілів чорного кольору та мотоциклісти.

Щоправда, кортеж Кім Чен Ина таки був скромніший - це були Mercedes, а ось у Трампа - Cadillac.

Зустріч триватиме 45 хвилин, потім відбудуться півторагодинні переговори у розширеному складі. Як очікується, політики обговорять перспективи денуклеаризації Корейського півострова, а також встановлення нових відносин між КНДР і США.

ВідеоЗМІ КНДР назвали основні теми історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина

Ядерне роззброєння на Корейському півострові та нові відносини між США та КНДР - ЗМІ Північної Кореї назвали основні теми історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина. Чинні лідери двох країн зустрінуться вперше в історії вже завтра.

ЗМІ КНДР назвали основні теми історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина

Зазначимо, що США і КНДР не мають дипломатичних відносин і досі фактично знаходяться в стані війни. США разом з міжнародним співтовариством наклали на КНДР величезна кількість санкцій за її ядерну програму. 2017 рік пройшов на тлі агресивних загроз в бік один одного, коли весь світ був на порозі ядерної війни, а Кім Чен Ин заявляв про можливий ракетний удар по американському острова Гуам.

12 червня сторони мають намір прийти до консенсусу в багатьох важливих питаннях. Ставки з обох сторін неймовірно високі.

П'ять основних запитань, відповіді на які потрібно знати перед майбутньою зустріччю між Кім Чен Ином і Трампом, читайте на ТСН.ua за цим посиланням. Також слідкуйте за останніми новинами з Сінгапуру в текстовому стрімі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції