Зустріч очільників країн відбудеться за кілька хвилин.

Президент США Дональд Трамп та лідер КНДР Кім Чен Ин вирушили на місце зустрічі на острові Сентоса у готелі Capella.

Їх супроводжували величезні кортежі із автомобілів чорного кольору та мотоциклісти.

Щоправда, кортеж Кім Чен Ина таки був скромніший - це були Mercedes, а ось у Трампа - Cadillac.

Зустріч триватиме 45 хвилин, потім відбудуться півторагодинні переговори у розширеному складі. Як очікується, політики обговорять перспективи денуклеаризації Корейського півострова, а також встановлення нових відносин між КНДР і США.

ВідеоЗМІ КНДР назвали основні теми історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина

Ядерне роззброєння на Корейському півострові та нові відносини між США та КНДР - ЗМІ Північної Кореї назвали основні теми історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина. Чинні лідери двох країн зустрінуться вперше в історії вже завтра.

ЗМІ КНДР назвали основні теми історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина

Зазначимо, що США і КНДР не мають дипломатичних відносин і досі фактично знаходяться в стані війни. США разом з міжнародним співтовариством наклали на КНДР величезна кількість санкцій за її ядерну програму. 2017 рік пройшов на тлі агресивних загроз в бік один одного, коли весь світ був на порозі ядерної війни, а Кім Чен Ин заявляв про можливий ракетний удар по американському острова Гуам.

12 червня сторони мають намір прийти до консенсусу в багатьох важливих питаннях. Ставки з обох сторін неймовірно високі.

П'ять основних запитань, відповіді на які потрібно знати перед майбутньою зустріччю між Кім Чен Ином і Трампом, читайте на ТСН.ua за цим посиланням. Також слідкуйте за останніми новинами з Сінгапуру в текстовому стрімі.

Залиште свій коментар