Під стінами парламенту було гаряче.

Під Верховною Радою у Києві активісти вимагали зняття недоторканності з шести народних депатів- Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Максима Полякова, Борислава Розенблата, Андрія Лозового і Михайла Добкіна.

Про це інформує ТСН.ua.

Окрім активістів, під парламентом були присутні представники "Самопомочі", "Свободи", "Азову", Центру протидії корупції тощо.

Мітингувальники били у бочки, наче у барабани та палили фаєри. Подекуди від диму фаєрів нічого не було видно. 

Як відомо, до регламентного комітету ВРУ надійшло 6 подань щодо зняття депутатської недоторканості з нардепів Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Михайла Добкіна, Андрія Лозового, Максима Полякова та Борислава Розенблата. Комітет визнав подання щодо Дейдея, Довгого та Лозового "недостатньо обґрунтованими", але направив їх голові Ради Андрію Парубію, який має вирішити, чи ставити це на голосування. 

Як відомо, нардеп Борислав Розенблат разом із колегою Максимом Поляковим фігурує у "бурштиновій справі", Михайла Добкіна підозрюють у причетності до шахрайства із землею в ХарковіЛозовому закидають несплату податків на суму понад 1,8 млн гривень, Дейдея також звинувачують у незаконному збагаченні. Довгий тим часом фігурує у справі щодо 45 гектарів землі на заповідному Жуковому острові.

Залиште свій коментар