Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Їхні портрети розміщені усюди.

Університети, школи, поїзди в метро - у КНДР скрізь можна побачити портрети пізніх північнокорейських лідерів - Кім Ір Сена та Кім Чен Іра.

Відповідні фото демонструє Reuters.

Портрети династичної родини прикрашають форму військових у КНДР та піджаки цивільних у Північній Кореї, а жодне дійство не обходиться без їх вшанування.

Нагадаємо, що Кім Ір Сен — комуністичний диктатор Північної Кореї. Правив авторитарно, оточив себе офіційним культом «Великий Вождь». Незадовго до смерті призначив головою партії і держави власного сина Кім Чен Іра.

Кім Чен Ір  — голова Корейської Народно-Демократичної Республіки, генеральний секретар Трудової партії Кореї, Верховний Головнокомандувач Корейської народної армії, голова Державного Комітету оборони КНДР, син «великого вождя» Кім Ір Сена. На відміну від батька мав титул «Великий керівник», раніше, до смерті батька — «Улюблений керівник». Його часто називали також «Полководцем».

Фотогалерея Портрети Кім Ір Сена та Кім Чен Іра (19 фото)

Відповідно Кім Чен Ин — північнокорейський політичний, державний, військовий і партійний діяч. Диктатор, син колишнього диктатора Північної Кореї Кім Чен Іра. Після смерті батька з 29 грудня 2011 зайняв його посаду.

Нагадаємо, раніше офіційний Вашингтон привітав результати переговорів президента Південної Кореї й лідера КНДР та оголосив про готовність нового діалогу з Пхеньяном щодо трансформації двосторонніх відносин. 

ВідеоВ гостях у Кім Чен Ина. До КНДР прилетів Президент Південної Кореї

На кадрах з місця зустрічі президентів двох Корей видно теплі обійми. Кім Чен Ин влаштував гостю пишний прийом - південно-корейського президента на виході з літака вітали тисячі громадян КНДР з прапорами і квітами. 

В гостях у Кім Чен Ина. До КНДР прилетів Президент Південної Кореї

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції