Для тих, хто пропустив. Яким було місячне затемнення в різних куточках планети (13 фото)

Наступного разу подивитися на таке космічне явище можна буде лише у травні 2021 року.

Пізно ввечері 16 липня українці могли спостерігати часткове затемнення Місяця. За умов хорошої погоди за цим природним явищем також спостерігали жителі більшості країн Європи, частини Азії, Африки, Австралії та Північної Америки.

Під час затемнення Земля відкинула на Місяць одразу дві тіні – часткову зовнішню та повну, тому Місяць поступово змінив колір до "кривавого".

На відміну від сонячних затемнень, місячне затемнення безпечне для огляду неозброєним оком або біноклем. Наступного разу подивитися на таке космічне явище можна буде лише у травні 2021 року.

До речі, місячне затемнення відбулося якраз у день 50-річчя запуску місії Apollo 11 для здійснення першої посадки на людей на Місяць.

Переглянути відео із місячним затемненням можна на сторінці ТСН.ua у Facebook:

Дивіться "криваве" затемнення Місяця

Дивіться наживо Місячне Затемнення. Спостерігати за ним, за умов хорошої погоди, зможуть жителі більшості країн Європи, частини Азії, Африки, Австралії та Північної Америки. Під час затемнення Земля відкине на Місяць одразу дві тіні – часткову зовнішню та повну, тому Місяць поступово змінить колір до «кривавого». На відміну від сонячних затемнень, місячне затемнення безпечне для огляду неозброєним оком або біноклем. Наступного разу подивитися на таке космічне явище можна буде лише у травні 2021 року.

Опубліковано ТСН Вівторок, 16 липня 2019 р.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів