"Для ворога наш наступ був шоком": "Азов" звільнив чотири населені пункти під Маріуполем

Дата публікації

Бойовики перекидають частину артилерії з-під Дебальцевого на Маріупольський напрямок.

У перший день наступу на Новоазовськ полк "Азов" звільнив від терористів чотири населені пункти, за ще два йдуть бої. Наразі військові тримають лінію Широкіно-Комінтерново-Павлопіль.

Про це повідомляє прес-служба полку "Азов".

"В районі Широкіно, на Саханівському напрямку, точаться бої. Ворог накопичує техніку, працюють міномети та ствольна артилерія. У результаті першого дня наступу маємо 14 поранених. На щастя, загиблих немає. З російської сторони є втрати. Точно відомо про шістьох вбитих сепаратистів. Операція продовжується", - йдеться у повідомленні.

Командир "Азову" Андрій Білецький додав, що по рації бійці чули паніку супротивника. Терористи просять про допомогу з Росії, окрім того, частина російської артилерії з-під Дебальцевого перекидається на Маріупольский напрямок.

"Зараз ми відтіснили противника на ту дистанцію, з якої він вже не зможе гатити по Маріуполю "Градами". Але в нього є "Смерчі" та інша артилерія. Наша мета — Новоазовськ", - сказав Білецький.

Командир "Азову" зазначив, що наступ полку став для бойовиків поною несподіванкою.

"Вони у паніці і просять про допомогу звідусіль. А щодо витоку інформації — про майбутню операцію знали тільки одиниці. Тому для ворога наш наступ був шоком", - сказав Білецький.

Нагадаємо, раніше в "Азові" повідомили про звільнення від бойовиків села Павлопіль.

Наступна публікація