Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На Кубі вже розташовані сотні точок доступу WiFi, але їх практично немає в будинках.

Уряд Куби повідомив, що надасть безкоштовний інтернет більш ніж п'яти мільйонам користувачів мобільного зв'язку, перед тим як запустить послугу в комерційну експлуатацію.

Про це повідомляє Reuters.

Куба - одна з найменш забезпечених інтернетом країн західної півкулі. Державний оператор ETECSA оголосив про тестування послуги, і вперше інтернет став доступним для всього населення.

Уряд поки не повідомив, скільки кубинці будуть платити за мобільний інтернет, або коли саме розпочнеться продаж послуги. Однак ETECSA вже стягує плату за компаній і посольств в розмірі $45 на місяць за 4 гігабайти трафіку.

Фотогалерея Життя на Кубі (11 фото)

На Кубі вже розташовані сотні точок доступу WiFi, але їх практично немає в будинках. Для підключення до інтернету за допомогою точки доступу необхідно заплатити приблизно $1 за годину, при цьому середня зарплата кубинця становить $30 в місяць.

Куба набагато відстала від інших держав у наданні мобільного інтернету, причинами могли послужити як брак коштів, так і давнє ембарго США. До 2013 року інтернет був доступний для громадськості лише в готелях, розташованих на острові.

Однак з тих пір уряд зробив поліпшення доступу до мережі своїм пріоритетом, відкриваючи інтернет-кафе, створюючи точки доступу WiFi і почавши підключати будинки до інтернету.

Нагадаємо, що в липні 2015 року Вашингтон і Гавана домовилися про відновлення дипломатичних відносин, які були заморожені в 1961 році. Раніше США пом'якшили санкції щодо Куби, зокрема, скасувавши низку обмежень на поїздки американців на острів і розширивши доступ кубинців до фінансових інститутів США.

ВідеоКуба запропонувала Чехії сплатити державний борг ромом

Вибір редакції