Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зібрали найбільш емоційні фото чинного президента.

Одразу після оголошення результатів екзит-полів чинний президент Петро Порошенко подякував своїй команді, привітав кандидата в президенти Володимира Зеленського з високим результатом у другому турі на виборах і наголосив, що не збирається йти з політики. Ми зібрали найбільш емоційні фотографії Порошенка під час його промови, яка тривала майже півгодини.

Промова Порошенка після оголошення екзит-полів

Повна промова Петра Порошенка після оголошення екзит-полів. І так, вона тривала майже півгодини. А ось текстова версія: https://tsn.ua/politika/nikoli-ne-zdavaysya-nikoli-nikoli-povna-promova-poroshenka-pislya-porazki-na-viborah-1333353.html

Posted by ТСН on Sunday, April 21, 2019

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську. 

ВідеоЗеленський виступив у своєму штабі зі словами подяки

Зеленський подякував дружині, батькам, команді, "Кварталу" та українцям.  

Зеленський виступив у своєму штабі зі словами подяки

Залиште свій коментар

Вибір редакції