Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільш популярною із серії фотографій стала світлина, на якій двоє військових виносять товариша з-під обстрілу.

Великий ажіотаж у Мережі спричинили фото війни на Донбасі, які виклав на своїй сторінці у Facebook Дмитро Муравський, керівник Координаційно-інформаційного центру при Управлінні комунікації і преси Міноборони та радник міністра оборони.

Найбільш популярною із серії фотографій стала емоційна світлина, на якій двоє військових виносять товариша з-під обстрілу, а позаду них саме розривається снаряд.

Цю фотографію виклав на своїій сторінці радник президента та міністра оборони Юрій Бутусов. Він підписав її так: "Краща фотографія про війну в Україні 2016 року, на мій погляд. "Перемир'я в Широкиному": подвиг і трагедія України в одному динамічному кадрі. Це не Голлівуд, це все сьогодні відбувається у нас".

Бутусов додав, що фото було зроблено у селищі Широкине 4 червня 2016 року. "Того дня російська артилерія зробила черговий вогневий наліт на селище - "перемир'я" адже в Україні, згідно з Мінськими угодами, нібито триває... Український морський піхотинець під обстрілом біг до укриття, отримав серйозну травму", - розповів радник.

Пізніше сам автор, Дмитро Муравський, повідомив, що травма бійця була не страшною і ніхто з героїв фото не постраждав.

Залиште свій коментар

Вибір редакції