Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Шторм "Флоренс" обіцяє бути найпотужнішим за останні три десятиріччя.

До узбережжя США рухається шторм "Флоренс" через увесь Атлантичний океан.

На узбережжі його очікування готуються по-різному: хтось виїхав із міст біля океану, хтось споруджує огорожі із мішків із піском.

Відповідні фото демонструє Reuters. 

Шторм "Флоренс" обіцяє бути найпотужнішим за останні три десятиріччя. Очікується, що він досягне східного узбережжя США у четвер, а до цього пройде між Бермудськими та Багамськими островами.

Ураган буде посилюватись, наближаючись до США. Основний удар візьмуть на себе Південна та Північна Кароліна. Очікується, що швидкість вітру сягатиме 195 км/годину, а висота хвиль - 3-4 метри. Окрім того, шторм може викликати повені.

Фотогалерея Підготовка до шторму в США (17 фото)

Нагадаємо, у липні у Японії десятки тисяч людей залишилися без електрики через шторм. Ураган приніс сильні зливи та пориви вітру до 180 км за годину. Стихія травмувала більше двох десятків японців, порушила залізничне та авіаційне сполучення. 

ВідеоУ Флориді від тропічного шторму "Гордон" загинула дитина

Тіло знайшли під обваленим деревом, яке під час буревію впало на житловий вагончик. Швидкість вітру подекуди сягала 112 км за годину. Смертоносний тайфун охопив одразу декілька південних штатів. Зокрема, в Алабамі, Флориді, Міссісіпі та Луїзіані без електрики зосталося понад 30 тисяч будинків. 

У Флориді від тропічного шторму "Гордон" загинула дитина

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції