Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поліція заарештувала більше 200 осіб, які відмовилися покинути наметове містечко.

11 грудня судові пристави і поліцейські демонтували наметове містечко в центрі Гонконгу. Демонтаж супроводжувався масовими арештами протестувальників.

Всього поліція заарештувала 209 осіб, які відмовилися покинути наметове містечко. Вони були заарештовані за проведення незаконних зборів та перешкоджання поліцейським.

Правоохоронці переписали дані з посвідчень особи 909 осіб, які добровільно залишили табір мітингувальників. Поліція може притягнути їх до кримінальної відповідальності пізніше.

В подальшому місцевим жителям не можна буде збиратися на колишній окупованій області. Також будуть організовані патрулі, щоб не допустити нового блокування доріг, повідомляє Новое время з посиланням на news.gov.hk.

Таким чином, "революція парасольок", яка тривала майже три місяці, завершилася. Однак гонконгські "майданівці" залишали численні написи "We will be back", пообіцявши повернутися.

Нагадаємо, масові акції протесту почалися через відмову китайської влади провести у 2017 році вільні демократичні вибори глави адміністрації Гонконгу. Протестувальники заблокували проїжджу частину на міських автомагістралях і центральні вулиці в кількох районах, звели барикади і заблокували будівлю адміністрації, вимагаючи відставки глави адміністрації Гонконгу Лян Чженьїна.

ВідеоУ Гонконгу поліція розбирає наметове містечко студентів

Залиште свій коментар

Вибір редакції