За словами американського лідера, США "повинні у зовнішній політиці зміцнювати стабільність і безпеку".

Президент США Дональд Трамп в ході церемонії приведення до присяги нового держсекретаря Рекса Тіллерсона в Білому домі закликав кинути свіжий погляд на зовнішню політику.

Про це повідомляє РИА Новости.

"Настав час кинути свіжий погляд на зовнішню політику, на події навколо", — заявив американський лідер, висловивши впевненість "у можливості досягти миру і стабільності в цей складний час". Він також визнав, що "всі країни мають право захищати свої інтереси".

За словами американського лідера, США "повинні у зовнішній політиці зміцнювати стабільність і безпеку". При цьому він визнав, що часто в цьому процесі "ми знаходимося в пастці насильства і війни". У цьому зв'язку він відзначив "важливість зміцнення існуючих та створення нових альянсів Сполученими Штатами для розширення американських стратегічних інтересів і безпеки".

Тіллерсона привів до присяги в якості держсекретаря віце-президент США Майкл Пенс.

Новий глава Держдепартаменту, виступаючи на церемонії, пообіцяв "представляти весь американський народ".

Нагадаємо, що раніше Тіллерсон був затверджений на посаді сенатом Конгресу США.

Нагадаємо, що раніше новообраний президент США Дональд Трамп обрав новим держсекретарем США керівника найбільшої приватної нафтової компанії ExxonMobil Рекса Тіллерсона, який має "зв'язки з Росією". Раніше видання The Wall Street Journal писала, що Тіллерсон серед всіх претендентів на цей пост має найбільш тісні зв'язки з президентом Росії Володимиром Путіним. Трамп назвав Тіллерсона "гравцем світового класу" і заявив, що його досвід щодо укладення "величезних угод" у Росії є перевагою.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров прокоментував обрання кандидатури Тіллерсона на посаду держсекретаря США . "Ми це приймаємо рішення обраного президента, готові працювати з будь-якими партнерами, які зацікавлені у розвитку рівноправних відносин з РФ. Думаю, що і президент Трамп, і майбутній держсекретар - люди прагматичні, розраховуємо, що цей прагматизм буде гарною основою для налагодження взаємовигідної співпраці", - заявив він.

Помічник президента РФ Юрій Ушаков підтвердив хороші ділові стосунки між Володимиром Путіним і Рексом Тіллерсоном, якого новообраний президент США Дональд Трамп обрав новим держсекретарем США.

Залиште свій коментар