Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Карнавал у Ріо триватиме майже тиждень.

Бразилія закарнавалила. У Ріо-де-Жанейро стартувало свято запального відвертого танцю та яскравих костюмів. Відкриття не минулося без скандалу.

Про це йдеться в сюжеті Мар'яни Зінковської в програмі ТСН.19:30.

Ніяких табу – лише найбарвистіші кольори, запальна музика, відверті вбрання або ж навіть майже цілковита їхня відсутність. Коли Ріо-де-Жанейро карнавалить - стереотипи й сором'язливість відступають. Танцюють та співають усі.

Такої відвертості не витримав новообраний мер міста, пастор-євангеліст Марсело Крівелла. Традиційно саме він мав би відкривати карнавал. Та чиновник свято назвав ярмарком розпусти і на кілька днів утік із міста. Офіційно пояснив своє зникнення хворобою дружини.

У ці дні в Ріо говорити про буденні проблеми, економічні негаразди та корупційні скандали у владі не заведено, навіть дещо непристойно. На час карнавалу навіть поліція перестала страйкувати.

За звання найкращих та найпристрасніших танцюристів змагаються 70 шкіл самби. Найменша хиба у виступі чи незорганізованість команди може не лише заплямувати репутацію танцювальної школи, а й коштувати заборони виступати на карнавалі в наступні роки. Триватиме свято п'ять днів. У Ріо чекають приїзду понад мільйона туристів. Влада вже рахує прибутки й сподівається поповнити держбюджет щонайменше на мільярд доларів.

Тим часом карнавал відбувся і в бразильському місті Сан-Паулу, а на околицях Ріо-де-Жанейро – "антикарнавал".

ВідеоЩорічний карнавал змусив новообраного мера Ріо-де-Жанейро втекти з міста

Залиште свій коментар

Вибір редакції