Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На місці запланованого підземного паркінгу знаходиться пам´ятник історії - фундаменти палацу князя Володимира.

17 січня близько 200 киян разом з громадськими діячами вигнали рейдерів, які без жодних дозвільних документів захопили Десятинний провулок.

Як повідомляють "Коментарі", незважаючи на протести, там активно продовжують будувати торговий центр і не показують ніякого дозволу, що дає право забудовнику здійснювати знесення старих будинків або будувати нові.

Нагадаємо, невідомі особи зруйнували дах будинку по вул. Десятинній, 5, який знаходиться на території двох заповідників - "Софія Київська" і "Стародавній Київ".

Будинки по вул. Десятинній №3 та №5 були передані в 2002 році Українській православній церкві Київського патріархату для експлуатації та обслуговування адміністративних та господарських приміщень. Указом екс-мера Леоніда Черновецького в 2007 році цільове призначення земельної ділянки було змінено і надано дозвіл на проектування та будівництво комплексу будівель адміністративного, житлового та господарського призначення з підземним паркінгом.

Раніше на території навколо обох будинків був розібраний і вивезений червоний граніт, яким ще в 1980-х роках було вимощено місцезнаходження фундаментів Західного палацу київських князів на Старокиївській горі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції