Квіти для першого диктатора: громадяни КНДР милуються виставкою до дня народження Кім Ір Сена

Першому лідеру Північної Кореї виповнилося б 105 років.

У КНДР тривають святкові заходи до дня народження засновника і першого диктатора країни Кім Ір Сена.

Окрім великого параду для громадян підготували і більш світські заходи, як виставка квітів. Хоча і там не обійшлося без портретів вождів та військових, яких на виставку приводять колонами.

Напередодні на параді величезна вантажівка з об'єктом, схожим формою на ракету, проїхалася головною площею столиці перед лідером країни Кім Чен Ином та іншими високопосадовцями комуністичного режиму. Південнокорейські військові заявили, що вони вважають цей об'єкт новим типом міжконтинентальної балістичної ракети.

Нагадаємо, в неділю, 16 квітня, після масштабного параду і на тлі загострення відносин із США Північна Корея спробувала провести чергове випробування ракети, але її пуск виявився невдалим, про що повідомили південнокорейські військові. Водночас сама КНДР, як зазначають ЗМІ, не звітувала про недільний запуск ракети.

Reuters з посиланням на американського чиновника повідомило, що КНДР, з високою часткою ймовірності, запустила не міжконтинентальну балістичну ракету. Однак, в той же час, визначення типу ракети все ще в процесі. Південна Корея пообіцяла "рішуче" відповісти на "провокації" з боку Північної Кореї. Про це заявив міністр оборони Республіки Корея Кім Гванджин.

Залиште свій коментар