Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

З першого погляду важко розібрати, чи це панди, чи чау-чау. 

Мешканка Сінгапуру Мен Цзян викликала справжній фурор у Мережі після того, як дівчину сфотографували з її трьома домашніми улюбленцями у місцевому торговому центрі.

Справа в тому, що вона має трьох собак чау-чау, які з першого погляду виглядають як дитинчата панди.

Мен Цзян каже, що від народження її собаки були білого кольору, але вона додала чорної фарби і обрізала вовну, щоб вони були схожі на панд.

Чау-чау, яких звуть Картопля, Кукурудза та Квасоля, мають свій акаунт в Instagram і збирають все більше прихильників у соцмережі через свій нестандартний вигляд.

Місцеві захисники тварин вважають, що Мен Цзян жорстоко поводиться зі своїми собаками, оскільки вони виглядають неприродно. Доктор Джайпал Сінгх Гілл каже, що такі експерименти можуть зашкодити тваринам фізично і завдати домашнім улюбленцям стресу.

Втім, Мен Цзян каже, що використовує натуральні фарби для волосся, які на 100% є органічними, нетоксичними та безпечними для собак.

Нагадаємо, науково-дослідний центр провінції Сичуань у Китаї шукає обіймача панд і збирається платити своєму працівникові $ 32 тис. Місія працівника проста: перебувати з пандами 365 днів в році і постійно обіймати їх.

Залиште свій коментар

Вибір редакції