Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Києві, недалеко від метро Почайна, на проспекті Степана Бандери (колишній проспект Московський) є величезний гіпермаркет дверей - Город Дверей. Не так давно в ньому відбулися глобальні зміни, які дозволяють по-новому подивитися на гіпермаркет і його послуги.

Город Дверей: що було і що стало?

Гіпермаркет не є ні продавцем, ні посередником. Город Дверей - маркетплейс, який надає торгові площі виробникам вхідних і міжкімнатних дверей, представникам виробників дверної фурнітури. Причому варто відмітити, що в основному українським виробникам дверей. Це ще одна зміна, що торкнулася не тільки гіпермаркету, а й ринку дверей в цілому - українські виробники все завзятіше заявляють про себе. І якщо з вхідними дверима це більш-менш очікувано, то з міжкімнатними дверима такий підхід може бути приємним сюрпризом клієнту.

Вся територія гіпермаркету поділена на алеї, які в свою чергу представляють групи вхідних дверей і міжкімнатних дверей.

У відвідувача є можливість побачити двері, що називається "в дії": відчути на дотик, відкрити-закрити, детально оглянути найпроблемніші місця і моменти, задати найкапризніші питання представнику фабрики, порівняти кілька моделей навіть від різних виробників.

На окрему увагу заслуговує питання індивідуального виготовлення дверей. Якщо з якоїсь причини клієнт не зміг знайти вхідні або міжкімнатні двері потрібного дизайну або розміру, але знайшов модель близьку до тієї, що йому потрібна, він може обговорити з представником фабрики індивідуальне виготовлення дверей.

На сьогоднішній день в гіпермаркеті Город Дверей 5 алей вхідних дверей і 19 алей міжкімнатних дверей, та ще стенди по периметру - можливо, це найбільший вибір дверей в Україні, зібраний в одному магазині, 224 одиниці дверей одразу!

Місто Дверей_реклама
На логотипі "Город Дверей" - знак головної дороги

Гіпермаркет Город Дверей - що далі?

За відгуками клієнтів, гіпермаркет зайняв досить сильну позицію в питаннях захисту клієнтів: у разі виникнення спірних або невирішених питань, всі переговори з фабрикою або підрядниками, а також вирішення ситуацій, що виникли бере на себе Город Дверей. Такої послуги, мабуть, більше не надасть жоден магазин дверей.

В планах розвитку гіпермаркету є відкриття ще трьох магазинів у Києві спільно з Метро Кеш єнд Керрі: на Окружній, на Позняках та на Троєщині. А на шляху до досконалості буде ще багато чого зроблено, і щоб це багато не пропустити - ласкаво просимо в гіпермаркет Город Дверей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції