На Великдень Обама "катав" яйця

В Білому домі пройшло традиційне святкування на честь Великодня, яке щороку влаштовує родина президента.

На святкування Великодня до Білого дому приїхали більше 30 тисяч людей з 45 штатів, щоб взяти участь у традиційному "катанні" великодніх яєць.

Вперше "катання" яєць відбулось в Білому домі наступного дня після Великодня у 1878 році, і з того часу стало традицією для президентської родини.

Цього року свято відкрила співачка Фергі, яка виконала американський гімн. Одразу ж після того Барак Обама мав привітати гостей свята, але з’ясувалось, що жоден мікрофон на президентській терасі не працює. Барак Обама відправився на пошуки техніка, а Мішель Обама посміхалась та махала натовпу.

Крім традиційного "катання" яєць родина Обами підготувала для гостей сюрпризи: всі, хто завітав до Білого дому мали можливість зайнятись йогою, танцями, послухати казки, порозфарбовувати великодні яйця, пограти у баскетбол та футбол.

Безкоштовні квитки на святкування цього року розповсюджували переважно через інтернет. Всіх гостей розділили на п’ять "змін", кожна з яких могла провести дві години на Південній галявині Білого дому. Кожна дитина, якій ще не виповнилось 10 років, отримала у подарунок яйце-сувенір з емблемою Білого дому та підписами Барака та Мішель Обами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: