У Києві проїзд у метро можна оплатити банківською карткою. Інструкція для пасажирів

Дата публікації
Перегляди
5801
Поділитись:
WhatsApp
Viber

На 17 станціях столичної підземки почали працювати спеціальні термінали для оплати проїзду банківською карткою.

Сьогодні на 17 станціях Київського метрополітену почали працювати спеціальні термінали, через які можна оплатити проїзд банківською карткою. Проте вона має бути підключена до системи MasterCard.

Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

Термінали працюють на станціях: "Хрещатик", "Театральна", "Золоті Ворота", "Площа Льва Толстого", "Майдан Незалежності", "Поштова площа", "Контрактова площа", "Палац спорту", "Арсенальна", "Університет", "Політехнічний інститут", "Шулявська" "Олімпійська", "Палац Україна", "Лук'янівська", "Кловська" та "Печерська". Невдовзі такі системи обіцяють установити на всіх станціях метро.

Термінали приймають картки таких українських банків-емітентів системи MasterCard: "Приватбанк", "Ощадбанк", "Альфа-Банк", "Банк Восток", "Банк Михайлівський", "Банк Форвард", "Кредобанк", "ОТР Банк", "Райффайзен Банк Аваль", "Таскомбанк", "Укрсоцбанк", "УкрСиббанк", "Укрексімбанк", "Фідобанк". Пасажири також мають можливість сплатити за проїзд банківською платіжною карткою з технологією безконтактних оплат MasterCard, емітованою будь-яким банком світу.

Як скористатися послугою: аби сплатити за проїзд, слід просто піднести свою безконтактну банківську картку MasterCard до турнікета. З картки автоматично буде знята сума, що відповідає вартості проїзду в метро, – 4 грн.

Які нові сервіси з'являться в Київському метрополітені: незабаром безконтактні проїзні можна буде поповнити через термінали за допомогою банківської картки, або ж через Інтернет.

 

За проїзд у столичному метрополітені відтепер можна сплатити безконтактною карткою MasterCard*****Кияни та гості міста...

Posted by КП "Київський метрополітен" on 19 червня 2015 р.

Нагадаємо, Київ став п'ятим містом у світі (після Лондона, Санкт-Петербурга, Чикаго і Бухареста), де оплатити проїзд у метро можна безпосередньо на турнікеті, використовуючи власну безконтактну банківську картку з системою PayPass або платіжний пристрій.

Наступна публікація