Наш прапор інколи – важливіший за життя. Як Порошенко піднімав державний стяг у Києві

Національний стяг замайорів на Софійській площі.

У неділю, 23 серпня, українці відзначають День прапора. На Софійській площі відбулася урочиста церемонії підняття Державного прапора за участі президента Петра Порошенка.

Честь підняти національний стяг мав український військовий Мирослав Гай, який 14 травня 2014 року під кулями бойовиків встановив синьо-жовтий прапор на 120-метровій телевежі міста Слов'янська.

Одночасно глава держави зробив кілька важливих заяв. "За 24 роки відновленної Незалежності цей прапор міцно увійшов у нашу свідомість, життя без нього вже неможливо уявити. Проте найбільшу народну повагу і шану прапор набув під час нашої з вами Революції гідності і під час війни українського народу на Незалежність, проти загарбників", - відзначив Порошенко.

Окрім того, на Софійській площі відбувається виставка "Прапорів-реліквій", на якій представлено понад 60 національних прапорів. Зокрема, із зони АТО, волонтерські, з Національного музею історії, а також фрагмент легендарного прапора з телевежі на горі Карачун.

Також у цей день відбудуться флешмоб "Підпиши прапор", конкурси дитячих малюнків для військових АТО, будуть діяти розважальні майданчики.

Завершить святкування Дня прапора вечірній концерт "Більше, ніж символ", який розпочнеться о 19:00 на Михайлівській площі в Києві.

Нагадаємо, що Порошенко закликав у День прапора закликав коаліцію до єдності.

Повʼязані теми:

Наступна публікація