Святковий торт та іменна вистава у театрі. Як відзначила 117-річчя найстаріша людина світу

Секрет довголіття жінки досить простий: лише два яйця на день і трошки печива.

Сьогодні, 29 листопада свій 117-й день народження відсвяткувала жителька Італії - Емма Морано. Нині вона є найстарішою людиною на планеті Земля.

 Секрет довголіття у жінки досить простий - на день вона споживає лише два яйця та трошки печива. Такий раціон пані Морано пояснює відсутністю зубів.

Влада міста Вербанія, в якому проживає рекордсменка, запланувала урочисте святкування до її дня народження - у місцевому театрі гратимуть музику періоду життя пані Морано, а також буде поставлена романтизована біографія під назвою "Жінка, яка бачила три століття".

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про найстарішу українську довгожительку - Ніну Нагорну. Жінці вже виповнилося 116 років, і єдине на що вона жаліється - на свою самотність, на жаль, їй нікому розповісти як жилося за царя, як за більшовиків, а як піля розпаду СРСР.

Італійка відсвяткувала 117 день народження

Емма Морано відзначила 117 день народження 29 листопада. Вона остання жива людина, яка народилася в 1800-х. Жінка пережила дві війни і понад 90 урядовців. Друзі, сусіди і її лікар зібралися у маленькій квартирі Емми Морано в Вербанія, що на півночі Італії, де вона досі живе сама. Стареньку привітали великим тортом, який іменинниця із задоволенням з’їла.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: