Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обладнання однокімнатної квартири. Як розставити меблі, щоб не притісняти дитину: 10 фото

Зараз дизайнери стверджують, що однокімнатна квартира – це не настільки критично.

Раніше "однокімнатка" для родини з дитиною була вироком: її розглядали як місце, де можна лише тулитись перед телевізором та виконувати основні життєві функції:

  • готувати їжу,
  • їсти,
  • вчити уроки,
  • спати.

Подивіться – як розставити меблі в однокімнатній квартирі з дитиною (фото). Навіть в "хрущівках" при розумному зонуванні, осмисленому світловому сценарію та використанні меблів-трансформерів можна чудово облаштувати свій побут, в якому буде повноцінне місце для дитини, для відпочинку дорослих і навіть місце для занять фізкультурою.

Планування "хрущівки" 

Хоча навіть функціональні елементи, які для цього використовуються, відбирають площу, альтернативи зонуванню з їх використанням немає. Це можуть бути або відкритий стелаж, або встановлений під кутом до стіни розкладний диван, або звичайні штори. То як розставити меблі в кімнаті для батьків і дитини?

однокімнатна квартира_дизайн_реклама

Для дитячої зони краще за все використовувати ліжко-горище, яке суміщає вбудований стіл, шафу і тумбу або відкриту полицю. Для спального місця батьків – розкладний диван або ліжко-трансформер.

однокімнатна квартира_дизайн_реклама
однокімнатна квартира_дизайн_реклама

Розставлення меблів у "брежневці" 

Ця квартира дещо більша за розмірами, тому питання як розставити меблі в кімнаті з дитиною вирішується простіше. Можна навіть зручно розставити меблі в дитячій для двох дітей. Звичайно, під "дитячою" мається на увазі їх зона. Краще за все розмістити двоярусне ліжко зі вбудованими системами зберігання.

однокімнатна квартира_дизайн_реклама

Ви можете ознайомитись з їх моделями в каталозі на сайті чернігівської меблевої фабрики "ФлешНіка". Тут же можна подивитись на зразки розкладних крісел і диванів. Для кухні та кімнати підійде журнальний столик, що трансформується в обідній, чи розкладний обідній – компактний в зібраному стані та повноцінний в розібраному.

однокімнатна квартира_дизайн_реклама
однокімнатна квартира_дизайн_реклама

Зонування сучасної квартири 

Сучасні однокімнатні квартири є більш оптимальним варіантом. В цих умовах неважко відповісти на питання "як розставити меблі в однокімнатній квартирі з двома дітьми".

однокімнатна квартира_дизайн_реклама

Окрім двоярусного ліжка доречно використовувати кутовий стіл, який при своїй функціональності економить до 30% площі. Комп’ютерний стіл-трансформер дозволить дорослому організувати в однокімнатній квартирі міні-офіс.

однокімнатна квартира_дизайн_реклама

Але якщо ви вирішили купити кутовий комп’ютерний стіл для школяра, ним успішно може користуватись і дорослий. Особливо якщо ви зупинили свій вибір на моделі з висотою ніжок, що регулюється – саме такі пропонує підприємство "ФлешНіка". Фото ви можете подивитись на їх сайті.

однокімнатна квартира_дизайн_реклама

Якщо ж вам пощастило з шириною стін та висотою вікон, підвіконня можна перетворити в лаунж-зону, де будуть відпочивати як діти, так і дорослі.

Однокімнатна квартира для насиченого життя родини з дітьми – це абсолютно реально. Наші фото підтверджують, що потрібне лише розумне планування і правильний підбір меблів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції