Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Іменинниця виглядала неперевершено у вишуканих сукнях.

Українська акторка Ольга Сумська, яка пригадала цікавий епізод свого дитинства, зустріла ювілей у колі друзів.

Народна артистка отримала багато оригінальних подарунків від зіркових гостей. Наприклад, її колишній чоловік, Євгеній Паперній презентував іменинниці статуетку "Оскар", а мер Києва Віталій Кличко подарував Ользі букет квітів та набір прикрас.

Привітати Ольгу Сумську в ресторан GURAMMA прийшли численні друзі актриси, серед яких - Маша Єфросиніна, Юрій Горбунов, Світлана Вольнова, Руслана Писанка, Влада Литовченко, Сніжана Єгорова, Лілія Ребрик, Надія Матвєєва, Володимир Горянський, Семен Горов, Анжеліка Рудницька, Віталій Козловський, Наталя Сумська та Анатолій Хостікоєв, Петя Чорний, Ілля Ноябрьов, Олег Пінчук, Гарік Кричевський та інші.

Коханий чоловік красуні, Віталій Борисюк подарував зірці перстень у вигляді бутона тюльпана, виконаний із золота і платини і всипаний діамантами.

Ще одну статуетку презентував іменинниці  скульптор Олег Пінчук. Він виліпив з бронзи левицю і подарував її зі словами: "Ця левиця передає твою сутність, Олечко, - ніжної та витонченої хижачки!".

У цей же вечір на театральній сцені, коли актриса грала у виставі "Ведмідь і Пропозиція" за Чеховим, Ольга Сумська отримала медаль "Знак пошани" від Міністерства оборони України. Фінальним акордом вечора став трьохярусний торт, який прикрашали квіти, виконані в стилі петриківського розпису.

До слова торт був ще одним подарунком чоловіка іменинниці Віталія Борисюка.

Нагадаємо, розкішна Сумська знялася топлес у надзвичайно еротичному фотосеті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції