Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Одну з найважливіших зустрічей сьогоднішнього дня Порошенко провів з Обамою за зачиненими дверима.

Під час сьогоднішнього візиту в Польщу новообраний президент України Петро Порошенко провів кілька зустрічей із президентами європейських країн та США.

Порошенко запевнив, що одразу після інавгурації 7 червня запропонує план виходу України з кризи та підпише економічну частину угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Водночас одна з ключових зустрічей була з президентом США Бараком Обамою. Вона відбулася за зачиненими дверима. Політики говорили про те, як протидіяти військовій агресії Кремля, а також яким шляхом піти щодо реформування економіки України. Обама пообіцяв Порошенку не лише політичну, а й фінансову підтримку. Зокрема, найближчим часом для боротьби з терористами Сполучені Штати передадуть українській армії бронежилети та пристрої нічного бачення на загальну суму в 5 млн доларів.

Крім того, під час зустрічі представників найвпливовіших країн світу Обама буде переконувати світових лідерів "Великої сімки" (G7) підтримати Україну та новообраного президента Порошенка.

Нагадаємо, Обама також пообіцяв Порошенку допомогти подолати енергозалежність України від Росії.

У Польщі Порошенко також провів переговори з державним секретарем США Джоном Керрі, президентами Польщі Броніславом Коморовським та Австрії Хайнцем Фішером.

Нагадаємо, сьогодні в Польщі відзначають 25-ту річницю закінчення комуністичної ери в цій країні. Чверть століття тому частково вільні вибори до польського парламенту стали переломним моментом для повалення комуністичного режиму в Польщі та початком демократичних і ринкових реформ. Тож на відзначення цієї дати з'їхалося чимало європейських політиків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції