Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Активісти пригадали недоречний подарунок співака онкохворому хлопчику.

Сьогодні, 31 серпня, під посольством Російської Федерації влаштували акцію, присвячену російському співаку Йосипу Кобзону, який помер напередодні.

Як передає кореспондент ТСН.ua, учасники акції принесли до дипвідомства іграшкові пірамідки – саме такий подарунок колись співак зробив онкохворому хлопчику. Цей подарунок свого часу викликав численні обурення у його недоречності.

Крім того під посольством поклали два порвані баяни.

ВідеоПісля тривалої хвороби пішов з життя Йосип Кобзон

Співакові було вісімдесят років, шістдесят з яких він віддав сцені. Йосип Кобзон народився на Донеччині, і останні чотири роки підтримував агресію Кремля проти України, неодноразово відвідував окуповані території. Мав навіть звання почесного громадянина ДНР. Історія Йосипа Кобзона  - далі в сюжеті. 

Після тривалої хвороби пішов з життя Йосип Кобзон

Нагадаємо, у Росії на 81-му році життя помер співак Йосип Кобзон.

Відомо, що Кобзон неодноразово відвідував підконтрольні бойовикам міста Донецьк і Луганськ з концертами, також заявляючи про підтримку членів незаконних збройних формувань на Донбасі. Ватажки бойовиків нагородили Кобзона знаками "За заслуги перед "ДНР / ЛНР". Так от про Євромайдан Кобзон говорив, що "Майдан українців зомбував, вони самі стали терористами". Так само артист підтримав аннексію Криму заявивши, що краще жертвувати гроші для півострова, а не для хворих дітей.

Міністерство культури України внесло артиста в список осіб, що загрожують національній безпеці країни. 

У жовтні 2010 року, виступаючи на Всесвітньому форумі духовної культури в Астані, двічі знепритомнів. Лікарі просто на сцені надали йому допомогу, роблячи штучне дихання.

За словами фахівців, ракова пухлина призвела до анемії, що, своєю чергою, стало причиною знепритомнення.

В кінці липня 2018 співак знову був госпіталізованим

Залиште свій коментар

Вибір редакції