Попрощатися з померлим нардепом Єремеєвим у Луцьку прийшли до тисячі людей

Журналістам не дозволяють проводити зйомку.

У Луцьку триває церемонія прощання із померлим народним депутатом, керівником парламентської групи "Воля народу" Ігорем Єремеєвим.

У місцевому Святотроїцькому соборі вже відбулася панахида по ньому. Чоловіки в чорному, ймовірно охоронці, не дозволяли журналістам проводити фото- та відео зйомку в соборі та на його території. Про це повідомляє кореспондент ТСН.ua з місця події.

Після відспівування домовину перенесли центральним Театральним майданом до театру, де відбувається громадянська панахида. Попрощатися з Єремеєвим зібралося до тисячі людей. У Луцьку сьогодні перекрили для транспорту центральні вулиці.

Попрощатися з політиком прийшли міський голова Луцька Микола Романюк, голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, нардеп Володимир Литвин. Прибув і міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. Свого часу він був генеральним директором групи компаній "Континіум", що належала Єремеєву.

Також прийшов екс-голова Волинської облдержадміністрації Олександр Башкаленко, який останнім часом рідко з'являється на людях. Під час Майдану в лютому 2014 року його привселюдно облили водою на Театральному майдані, побили та прикували кайданками до сцени. Так активісти з "Правого сектора" змушували його написати заяву про звільнення.

У театрі, як і в соборі, журналістам проводити зйомки забороняють. Люди в чорному повісили відповідні листки про заборону зйомки, а також підходять до журналістів з камерами та вимагають не знімати.

Прощання з Єремеєвим проводять у Луцьку, бо тут він свого часу жив і працював. У центрі міста розташований центральний офіс паливно-промислової групи "Континіум", одним із власників якої був Єремеєв.

Політика й бізнесмена поховають у рідному селі Острожець у сусідній Рівненській області поруч із могилою батька, що за 25 кілометрів від Луцька.

З депутатом Ігорем Єремеєвим прощатимуться у суботу у Луцьку

З депутатом Ігорем Єремеєвим прощатимуться у суботу у Луцьку

Повʼязані теми:

Наступна публікація