Потужний вибух знищив столітній бар Ізмаїла та відправив у реанімацію трьох осіб

Дата публікації

Сильніше за інших постраждали співробітники кафе, які перебували на кухні в момент вибуху.

Причиною вибуху, який пролунав 11 січня в популярному ізмаїльському кафе "Біля фонтану", стала несправність газового балона на кухні закладу.

До такого висновку прийшли співробітники ДСНС, які працюють на місці вибуху, а також представники правоохоронних органів, передає Таймер.

На даний момент надходить різна інформація щодо кількості постраждалих. Місцеві ЗМІ називають цифру від семи до 15-ти осіб. Однак у МВС поки що підтвердили інформацію про шістьох постраждалих.

Тим не менш відомо, що найбільш сильно постраждали троє співробітників кафе, які перебували на кухні в момент вибуху. Вони отримали опіки понад половини поверхні тіла і госпіталізовані у важкому стані.

Інший персонал і відвідувачі кафе отримали незначні пошкодження або зовсім відбулися легким переляком.

За словами очевидців, у момент трагедії у закладі перебувало близько 15-ти осіб. Одразу після потужного вибуху приміщення миттєво охопив вогонь. Люди вибігали з будівлі в охопленому полум'ям одязі, їм допомогли збити вогонь за допомогою снігу випадкові перехожі.

За словами співробітників міліції, які прибули на місце, за фактом вибуху буде відкрито кримінальне провадження, а адміністрації закладу, ймовірно, доведеться нести відповідальність за неналежне поводження з газовим обладнанням.

В Ізмаїлі вибухнув бар / bessarabiainform.com

Власником кафе "Біля фонтану" є ізмаїльський бізнесмен Олег Дойчев, якому належить ще кілька закладів у місті. Саме кафе є місцевою пам'яткою (воно було побудовано ув 1906 році) і нещодавно було повністю реконструйовано.

Зазначимо, що раніше в Одесі сталося кілька терактів. Один із вибухів прогримів поруч із центром допомоги військовим, інший - на залізниці.

Наступна публікація