Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Незважаючи на його «квіткову» назву, він може стати одним із найбільш руйнівних за останні кілька десятків років.

У США тривають останні приготуванні до зустрічі сильного урагану «Флоренс», який у четвер має атакувати узбережжя. Нині потужний шторм рухається через увесь Атлантичний океан до Америки.

Де-не-де введений надзвичайний стан, а військові готуються долати наслідки негоди.

У містах поблизу океану триває евакуація населення: хтось втікає навіть із рожевими фламінго, а хтось - із улюбленими іграшками-єдинорогами, - відповідні фото демонструє Reuters.

Фотогалерея Очікування шторму "Флоренс" (13 фото)

Будинки та магазини забиваються фанерними дошками, щоб якось їх уберегти від атаки негоди, а деякі американці навіть розписують їх написами на прощання або словами назустріч шторму.

ВідеоУ Флориді від тропічного шторму "Гордон" загинула дитина

Тіло знайшли під обваленим деревом, яке під час буревію впало на житловий вагончик. Швидкість вітру подекуди сягала 112 км за годину. Смертоносний тайфун охопив одразу декілька південних штатів. Зокрема, в Алабамі, Флориді, Міссісіпі та Луїзіані без електрики зосталося понад 30 тисяч будинків. 

У Флориді від тропічного шторму "Гордон" загинула дитина

Шторм "Флоренс" обіцяє бути найпотужнішим за останні три десятиріччя. Очікується, що він досягне східного узбережжя США у четвер, а до цього пройде між Бермудськими та Багамськими островами.

Ураган буде посилюватись, наближаючись до США. Основний удар візьмуть на себе Південна та Північна Кароліна. Очікується, що швидкість вітру сягатиме 195 км/годину, а висота хвиль - 3-4 метри. Окрім того, шторм може викликати повені.

Нагадаємо, у липні у Японії десятки тисяч людей залишилися без електрики через шторм. Ураган приніс сильні зливи та пориви вітру до 180 км за годину. Стихія травмувала більше двох десятків японців, порушила залізничне та авіаційне сполучення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції