Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проти Поклонської порушили кримінальну справу за співучасть у захопленні державної влади.

Незаконну прокурора сепаратистського Криму 33-річну Наталію Поклонську Гепрокуратура звинуватила у співучасті в діях, спрямованих на захоплення державної влади. Проти неї розпочали кримінальне провадження.

На новій "посаді" жінка тільки другий день. До цього вона працювала прокурором ГПУ. Звідти її звільнили "за порушення Присяги працівника прокуратури, скоєння проступку, який порочить честь працівника прокуратури" та позбавили класного чину "радник юстиції".

Ще раніше Поклонська була Сімферопольським міжрайонним природоохоронним прокурором.

Після незаконного призначення "прокурором Криму" вона в ефірі державної ТРК "Крим" назвала київську владу "чортами з попелища". Також вона розповіла, що жила в Києві недалеко від Майдану Незалежності, де проходили акції протесту, і відчувала "гар в горлі від палених покришок". Поклонська стверджує, що учасникам акцій протесту давали молоко, "щоб виводити шкідливі речовини", пише Центр журналістських розслідувань.

У соцмережах Поклонська виклала різні фото зі своїх подорожей. Також білявка полюбляє фотографуватися на диванах. Свою сторінку із "Однокласників" Поклонська вже видалила.

)

Нагадаємо, другий тиждень озброєні російські військові блокують військові частини та об'єкти по всьому Криму. Вимагають від українських військових здатися, віддати їм зброю та перейти на сторону Росії. На 16 березня на півострові запланували сепаратистський референдум про незалежність Криму та приєднання його до Російської Федерації. Світова спільнота погрожує санкціями. Натомість офіційна Росія заявляє, що Крим окупували не російські солдати. Тим часом місцеві сепаратисти незаконно створюють автономні силові структури.

Залиште свій коментар

Вибір редакції