Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Головна мета заходу - змінити негативне сприйняття поняття "crazy cat lady".

У Каліфорнії відбувся CatCon.

Про це пише УНІАН.

Фото події представив Reuters.

Конвенція любителів кішок під назвою CatCon відбувається вже другий рік поряд.

Його головна його мета - змінити негативне сприйняття поняття "crazy cat lady" ("схиблена на кішках жінка» - ред), а також популяризувати серед населення принцип "adopt, don't shop", суть якого полягає в тому, що краще забирати тварин з притулків, ніж купувати їх.

ВідеоЗі сльозами та оплесками на Дніпропетровщині рятували кішку

Улюблениця пенсіонерки раптом вдерлася на дерево і заціпеніла між гіллям від страху. Поки власниця кликала Білочку, тварина кричала на весь двір багатоповерхівки. Небайдужі сусіди викликали рятувальників. Ті не відмовили. Привезли автодрабину і таки повернули пенсіонерці її кішку цілою та неушкодженою.

Зі сльозами та оплесками на Дніпропетровщині рятували кішку

Захід дійсно збирає не лише самотніх жінок характерного віку, але й цілі сім'ї з дітьми, молодь і чоловіків. Тут можна дізнатися більше корисної інформації про кішок, підшукати собі домашнього улюбленця, поспілкуватися з однодумцями тощо.

Фотогалерея Пухнаста конвенція CatCon (13 фото)

Всі отримані кошти від проведення заходу віддадуть на допомогу притулкам для тварин.

Як повідомлялося раніше, МЗС України взяло на роботу кота. Амбасадор, саме так звуть працівника, вже має свій аккаунт в "Твіттер". Співробітники міністерства стверджують, що в його посадові обов'язки входить захист від "русощурів" та сприяння виходу українського молока на світові ринки.

Вибір редакції