Reuters показало фото драйвових змагань "азовців", які вразили Вірастюка та Конюшока

Дата публікації
Перегляди
6080
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Новобранці полку "Азов" показали неабияку силу і витривалість.

Полк "Азов" продовжує підготовку бійців - попри те, що його вивели зі стратегічно важливого Широкиного. Вишкіл пройшла ще одна група, яка вже незабаром поїде у зону АТО. Але перед цим добровольці показали, на що здатні і здивували навіть відомих силачів, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Спочатку забіг, а далі смуга перешкод - усе в димовій завісі. Такі умови спеціально створені, аби хоча б трішки нагадувати передову. Час до часу щось десь вибухає. Тут повзають, стрибають, на висоті до п'яти метрів переправляються на тросах. Бійці показують швидкість, витривалість, вправність та добру фізичну підготовку. Кажуть, для них це звична річ - таку смугу перешкод долають щодня по п'ять разів.

На цій базі вишкіл уже пройшли 400 азовців. У змаганнях беруть участь 40 новобранців. Відомі богатирі Василь Вірастюк та Сергій Конюшок із захопленям спостерігають. Вірастюк одразу зізнається: "Я навіть впевнений, що якби хтось з нас вийшов на цю лінію перешкод, навряд чи би ми дійшли до фініша".

А от його колега готовий позмагатися, бо й сам зараз один із тих, хто тренує бійців Нацгвардії, каже, в азовців є чого повчитись.

"Мене навіть бере такий азарт прийти і спробувати, звичайно, і я думаю, що я домовлюсь і ми обов'язково київською командою стронгменів приймемо участь", - сказав Конюшок.

У другому етапі - чотири команди, у цій естафеті треба показати силу своїх мязів. Такі завдання мали би бути винятково для силачів, проте азовці й тут вправляються. За плечима - вага до 100 кілограмів.

У такому темпі бійці змагаються вже півтори години. Легкі травми, когось підводять ноги, когось руки, проте ніхто не здається.

Ті, хто повернувся з передової, кажуть, саме такі воїни їм і потрібні. Попри те, що азовців вивели із Широкиного, відступати далі з міста полк не збирається. Уже в понеділок усі хлопці поїдуть у зону АТО захищати батьківщину.

Нагадаємо, полк "Азов" та інші добровольчі підрозділи повністю вийшли з Широкиного. Замість них на блокпостах і на позиціях у селищі стали морські піхотинці, які вже прийняли перший бій. 

Згідно з мирними ініціативами президента України, створення 30-км демілітаризованої зони на схід від Маріуполя і підписання необхідних документів повинні бути завершені до 3 серпня 2015 року. Проти демілітаризації Широкиного у Києві та Маріуполі відбуваються нечисленні протести. Мітингувальники вважають, що виведення української армії із селища відкриє бойовикам дорогу на Маріуполь.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Полк «Азов» продовжує підготовку бійців у зону АТО

Полк «Азов» продовжує підготовку бійців у зону АТО

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренды соцсетей
Дата публікації
Перегляди
6080
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація